Moje face sa ulice

Vaši foto-radovi, radovi drugih fotografa koji vam se sviđaju, tutorijali, iskustva, foto-oprema.
User avatar
Coolio
Stručnjak
Stručnjak
Reactions:
Posts: 8438
Joined: Fri May 17, 2024 9:23 am

Re: Moje face sa ulice

Unread post by Coolio »

Skitnica wrote:
Mon Jun 22, 2026 10:31 am
Image
Priznaj da si ovu zbog mene slikala :D

Uzimam i ovu u harem :hahah

User avatar
biljka
Forumaš godine
Forumaš godine
Reactions:
Posts: 6426
Joined: Sun Dec 22, 2024 10:20 pm

Re: Moje face sa ulice

Unread post by biljka »

Jadne djevojke, da znaju da su izložene ovim komentarima...
Per aspera ad astra :fiju

User avatar
Coolio
Stručnjak
Stručnjak
Reactions:
Posts: 8438
Joined: Fri May 17, 2024 9:23 am

Re: Moje face sa ulice

Unread post by Coolio »

biljka wrote:
Mon Jun 22, 2026 2:17 pm
Jadne djevojke, da znaju da su izložene ovim komentarima...
Zasto jadne? Zato sto se salimo.

Eto one su jadne jer se mi zezamo ali mi nismo jadni sa gej paradama

User avatar
Skitnica
Senior
Senior
Reactions:
Posts: 12605
Joined: Fri Jul 31, 2020 11:36 pm
Location: Iza leđa

Re: Moje face sa ulice

Unread post by Skitnica »

biljka wrote:
Mon Jun 22, 2026 2:17 pm
Jadne djevojke, da znaju da su izložene ovim komentarima...
Misliš li da su komentari uvredljivog sadržaja? Da su ruzni?

Mislim nasuprot, da su objavljene na TT ili mozda Fb, inst. Imale bi ja vjerujem vise raznih komentara.. pa I uvredljivih.


Ja sam ih izdvojila/ objavila jer su mi na neki način privukle pažnju, neke šarmom, neke ljepotom, neke svojim stilom.

Ako @Vjetar smatra ove komentare neukusnim/ nepozeljnim neka ih ukloni. :jbg

User avatar
biljka
Forumaš godine
Forumaš godine
Reactions:
Posts: 6426
Joined: Sun Dec 22, 2024 10:20 pm

Re: Moje face sa ulice

Unread post by biljka »

Skitnica wrote:
Mon Jun 22, 2026 3:23 pm
biljka wrote:
Mon Jun 22, 2026 2:17 pm
Jadne djevojke, da znaju da su izložene ovim komentarima...
Misliš li da su komentari uvredljivog sadržaja? Da su ruzni?

Mislim nasuprot, da su objavljene na TT ili mozda Fb, inst. Imale bi ja vjerujem vise raznih komentara.. pa I uvredljivih.


Ja sam ih izdvojila/ objavila jer su mi na neki način privukle pažnju, neke šarmom, neke ljepotom, neke svojim stilom.

Ako @Vjetar smatra ove komentare neukusnim/ nepozeljnim neka ih ukloni. :jbg
Ma neee, mislim meni su zanimljive i lijepe fotke. Javni prostor svakako... Samo kritika na račun komentara o haremu i slično jer je jeftino, pogotovo jer su djevojke mlade i dosta mlađe u odnosu na komentatora. Nije u suprotnosti sa pravilima, ali je moj lični komentar na komentar gore "Ewww" (da se ne izražavam dalje)
Per aspera ad astra :fiju

User avatar
Coolio
Stručnjak
Stručnjak
Reactions:
Posts: 8438
Joined: Fri May 17, 2024 9:23 am

Re: Moje face sa ulice

Unread post by Coolio »

Ako ja napisem "Au sto sam gladan, pojeo bih 100 cevapa" . Da li bih ja stvarno pojeo 100 cevapa?

E tako i ovo sa haremom.

Zezamo se,salimo se,opusti se...

User avatar
biljka
Forumaš godine
Forumaš godine
Reactions:
Posts: 6426
Joined: Sun Dec 22, 2024 10:20 pm

Re: Moje face sa ulice

Unread post by biljka »

Coolio wrote:
Mon Jun 22, 2026 5:18 pm
Ako ja napisem "Au sto sam gladan, pojeo bih 100 cevapa" . Da li bih ja stvarno pojeo 100 cevapa?

E tako i ovo sa haremom.

Zezamo se,salimo se,opusti se...
Porediš zezanciju o ćevapima i o djevojkama kojima možda možeš da budeš otac? Wow :tctc
Per aspera ad astra :fiju

User avatar
Coolio
Stručnjak
Stručnjak
Reactions:
Posts: 8438
Joined: Fri May 17, 2024 9:23 am

Re: Moje face sa ulice

Unread post by Coolio »

biljka wrote:
Mon Jun 22, 2026 8:11 pm
Coolio wrote:
Mon Jun 22, 2026 5:18 pm
Ako ja napisem "Au sto sam gladan, pojeo bih 100 cevapa" . Da li bih ja stvarno pojeo 100 cevapa?

E tako i ovo sa haremom.

Zezamo se,salimo se,opusti se...
Porediš zezanciju o ćevapima i o djevojkama kojima možda možeš da budeš otac? Wow :tctc
Ne poredim nego ti ukazujem da je sve zezanje,sala,zabava...Jedino jos da nacrtam da je sala.

Ti sve bukvalno. Po tvom nacinu razmisljanju ti mene zamisljas kao nekog dokonog coveka koji se pali na slike zena. Taj neki fazon :hahah . Koliko retardiran u glavi treba biti neko da se na to pali i da govori da ce da ih zeni. Eto nema po Nemackoj cura, cekao sam vas sa foruma da izbacite slike da balavim :hahah

Opusti se malo, iscooliraj.

User avatar
Vjetar
* * * * * *
Reactions:
Posts: 5900
Joined: Wed Apr 15, 2020 11:57 am
Location: Na konju

Re: Moje face sa ulice

Unread post by Vjetar »

Strašno

  • Similar Topics
    Replies
    Views
    Last post
  • Face to face
    by Skitnica » » in Mediji
    81 Replies
    15260 Views
    Last post by Peace
  • Iz moje skitnje
    by Skitnica » » in Fotografija
    636 Replies
    51803 Views
    Last post by Skitnica
  • Moje stvari koje stvarno volim
    by Peace » » in Moda/ljepota
    11 Replies
    392 Views
    Last post by Peace