Samo da kažem

Virtuelni kafić.
Sve dok ozbiljno ne pripada ni jednoj drugoj kategoriji i podforumu - znači da pripada ovdje.
Gudi
Aktivan član
Aktivan član
Reactions:
Posts: 1916
Joined: Sat Sep 09, 2023 12:56 am
Location: Sarajevo

Re: Samo da kažem

Unread post by Gudi »

Bella wrote:
Fri Jun 26, 2026 5:30 pm
. nije to dovoljno,za teshki umni rad.. :-?
. meni se desi , da tako malo odspavam..ali sljedechu noch. me 'obori' u osam navecher :slp
evo. posao. kucha. tamo /vamo. lete dani / godine.. :hah :/*
znam . m mislish ah. ne znam o chemu pishem.. jer si kao 'mlad' bla bla. ali jarane. :iiij dok se okrenesh. na vratima si penzije :DD . :H :tim
pa nije...nadokadit che se se...ne sikiraj se :hahah

tako i ja :hihi

kad ti mislish u penziju... :fiju kakva je tamo penzija kod tebe.... :_)

tak to...skrolam fb... :)
Be highirly man not sikirly man

  • Similar Topics
    Replies
    Views
    Last post
  • Samo jedan odlazak u wc besplatan uposlenicima
    by Mina » » in Svijet
    53 Replies
    7149 Views
    Last post by Vanilla
  • Samo par sati …????
    by Skitnica » » in Brbljaonica
    8 Replies
    291 Views
    Last post by Peace