Samo da kažem
Re: Samo da kažem
pa nije...nadokadit che se se...ne sikiraj seBella wrote: ↑Fri Jun 26, 2026 5:30 pm. nije to dovoljno,za teshki umni rad..![]()
. meni se desi , da tako malo odspavam..ali sljedechu noch. me 'obori' u osam navecher![]()
evo. posao. kucha. tamo /vamo. lete dani / godine..![]()
![]()
znam . m mislish ah. ne znam o chemu pishem.. jer si kao 'mlad' bla bla. ali jarane.dok se okrenesh. na vratima si penzije
.
![]()
![]()
tako i ja
kad ti mislish u penziju...
tak to...skrolam fb...
Be highirly man not sikirly man
-
- Similar Topics
- Replies
- Views
- Last post
-
- 53 Replies
- 7153 Views
-
Last post by Vanilla
-
- 8 Replies
- 291 Views
-
Last post by Peace
