Magazin
Re: Magazin
. jeste mana . troshi skuplje gorivo. ne znam koliko..
..nisam za vozanje na tome.... pogotovo na nashim cestama i trotoarima..
. jel to upisujesh u zk na svoje ime ???
igraju se sa tvojim..
.............................................................................................
Re: Magazin
Ma ja kad drugi neko placha...
Zamisli preturish se sa ovog
Razbijesh se ko tikva
Ne josh...
Igraju se sa mojim...
Ti si meni uvijek bila jaka treba...Kako nisi smuntala nikoga...ili necesh da kazesh...krijesh momka...
Be highirly man not sikirly man

