Magazin

Teme koje ne pripadaju ni jednom drugom podforumu
User avatar
Bella
Senior
Senior
Reactions:
Posts: 16400
Joined: Wed May 06, 2020 5:50 am

Re: Magazin

Unread post by Bella »

Gudi wrote:
Mon Jun 22, 2026 3:13 pm
Troshil to kod tebe :traččč

Ima ih jakih i igrachaka mogu i uz brdo...nije kod mene Bash toliko uznos :hahihihohoh

Oko milja milja i po

Ne vjerujem da che moj toliko... :hahihihohoh zato sam i pozhurio... :fiju

:traččč

Gdje su tebi djeca :hm
. jeste mana . troshi skuplje gorivo. ne znam koliko.. :hahah
..nisam za vozanje na tome.... pogotovo na nashim cestama i trotoarima.. :fpalm
. jel to upisujesh u zk na svoje ime ??? :-? vech
igraju se sa tvojim..Image :D/
.............................................................................................Image

Gudi
Aktivan član
Aktivan član
Reactions:
Posts: 1907
Joined: Sat Sep 09, 2023 12:56 am
Location: Sarajevo

Re: Magazin

Unread post by Gudi »

Bella wrote:
Mon Jun 22, 2026 5:22 pm
Gudi wrote:
Mon Jun 22, 2026 3:13 pm
Troshil to kod tebe :traččč

Ima ih jakih i igrachaka mogu i uz brdo...nije kod mene Bash toliko uznos :hahihihohoh

Oko milja milja i po

Ne vjerujem da che moj toliko... :hahihihohoh zato sam i pozhurio... :fiju

:traččč

Gdje su tebi djeca :hm
. jeste mana . troshi skuplje gorivo. ne znam koliko.. :hahah
..nisam za vozanje na tome.... pogotovo na nashim cestama i trotoarima.. :fpalm
. jel to upisujesh u zk na svoje ime ??? :-? vech
igraju se sa tvojim..Image :D/
Ma ja kad drugi neko placha... :hahah

Zamisli preturish se sa ovog :hihi :DD

Razbijesh se ko tikva :D/

Ne josh... :rolleyes

Igraju se sa mojim...

Ti si meni uvijek bila jaka treba...Kako nisi smuntala nikoga...ili necesh da kazesh...krijesh momka... :nevina :_)
Be highirly man not sikirly man

User avatar
Bella
Senior
Senior
Reactions:
Posts: 16400
Joined: Wed May 06, 2020 5:50 am

Re: Magazin

Unread post by Bella »

Gudi wrote:
Mon Jun 22, 2026 9:55 pm
Ma ja kad drugi neko placha... :hahah

Zamisli preturish se sa ovog :hihi :DD

Razbijesh se ko tikva :D/

Ne josh... :rolleyes

Igraju se sa mojim...

Ti si meni uvijek bila jaka treba...Kako nisi smuntala nikoga...ili necesh da kazesh...krijesh momka... :nevina :_)
:))D :hahah
razbijesh se ko 'taksha' :-? veche su shanse ,da che te neki auto oboriti..
. :rlys neche da ti da..

.. :fp e moj Gudi.. i ti svashta pitash.. momak :hahah
.............................................................................................Image

User avatar
Bella
Senior
Senior
Reactions:
Posts: 16400
Joined: Wed May 06, 2020 5:50 am

Re: Magazin

Unread post by Bella »

Ovih dana u javnosti se zahuktava ideja o povratku knjiga u Gradsku vijećnicu. S razlogom je ta inicijativa naišla na pogodno tlo među intelektualcima, piscima, književnicima i javnim radnicima. Svi oni znaju da je obnovljena Vijećnica simbol znanja, simbol brige države za svoju kulturu, tradiciju i historiju", kaže prof. Fočo.
.. >:I
gdje su protesti. gdje su studenti...
koji bezobrazluk.. :-? ko je taj koji to ne dozvoljava..
Vijećnica je prvobitno predstavljala zgradu tadašnje gradske uprave i gradske administracije Sarajeva. Nakon Drugog svjetskog rata, sve do 1949. godine Vijećnica je služila gradskoj upravi, kao zgrada Okružnog suda Sarajeva i sjedište Bosanskohercegovačkog sabora. Nakon toga Vijećnica postaje Gradska biblioteka, odnosno Nacionalna i univerzitetska biblioteka BiH.
https://radiosarajevo.ba/metromahala/te ... usu/642081
.............................................................................................Image