Samo da kažem

Virtuelni kafić.
Sve dok ozbiljno ne pripada ni jednoj drugoj kategoriji i podforumu - znači da pripada ovdje.
User avatar
Bella
Senior
Senior
Reactions:
Posts: 16395
Joined: Wed May 06, 2020 5:50 am

Re: Samo da kažem

Unread post by Bella »

Gudi wrote:
Fri Jun 19, 2026 8:27 am
nemam...odakle mi
:-?
toliko zemlje . oko kuche.. a da ne uzgajash .. :hm


:haaaj
.............................................................................................Image

Gudi
Aktivan član
Aktivan član
Reactions:
Posts: 1905
Joined: Sat Sep 09, 2023 12:56 am
Location: Sarajevo

Re: Samo da kažem

Unread post by Gudi »

Bella wrote:
Fri Jun 19, 2026 1:02 pm
Gudi wrote:
Fri Jun 19, 2026 8:27 am
nemam...odakle mi
:-?
toliko zemlje . oko kuche.. a da ne uzgajash .. :hm


:haaaj
Nisam seljak :hihi :hahah

Imaš i ti. Što šta ne posadiš? Luka mrkve nečega. Brokula... :DE

Munčowwe jedan :a/ :haaaj
Be highirly man not sikirly man

User avatar
Bella
Senior
Senior
Reactions:
Posts: 16395
Joined: Wed May 06, 2020 5:50 am

Re: Samo da kažem

Unread post by Bella »

Gudi wrote:
Fri Jun 19, 2026 3:54 pm
Nisam seljak :hihi :hahah

Imaš i ti. Što šta ne posadiš? Luka mrkve nečega. Brokula... :DE

Munčowwe jedan :a/ :haaaj
. nije seljak, koji sadi mrkviceImage :hahah
ma, nemam. ali bi bilo dobro da imam. neka neko obradjuje a meni mali % u proizvodu.. :qq

.. al ne kontash ti to.. :pomeo2 :D/
.............................................................................................Image

User avatar
Bella
Senior
Senior
Reactions:
Posts: 16395
Joined: Wed May 06, 2020 5:50 am

Re: Samo da kažem

Unread post by Bella »

:hm
koliko samo penzionera posjechuju . zlatarsku radnju ... uglavnom popravke
.. a tek u knjizari.. :-? primjecujem ih da kupuju knjige... ne jednu .. :qq
.............................................................................................Image

Gudi
Aktivan član
Aktivan član
Reactions:
Posts: 1905
Joined: Sat Sep 09, 2023 12:56 am
Location: Sarajevo

Re: Samo da kažem

Unread post by Gudi »

Bella wrote:
Fri Jun 19, 2026 5:31 pm
Gudi wrote:
Fri Jun 19, 2026 3:54 pm
Nisam seljak :hihi :hahah

Imaš i ti. Što šta ne posadiš? Luka mrkve nečega. Brokula... :DE

Munčowwe jedan :a/ :haaaj
. nije seljak, koji sadi mrkviceImage :hahah
ma, nemam. ali bi bilo dobro da imam. neka neko obradjuje a meni mali % u proizvodu.. :qq

.. al ne kontash ti to.. :pomeo2 :D/
Neš motiku... :traččč :maad
Ti brate gotovan žena :_)

Ne ne kontam..imaš makar saksiju..desetak malih saksija...čisto radi chejfa... ;)

Ne treba ni motika ni teret neki...lagano...tak..

Uzhivam... :))D
Be highirly man not sikirly man

Gudi
Aktivan član
Aktivan član
Reactions:
Posts: 1905
Joined: Sat Sep 09, 2023 12:56 am
Location: Sarajevo

Re: Samo da kažem

Unread post by Gudi »

Bella wrote:
Fri Jun 19, 2026 7:15 pm
:hm
koliko samo penzionera posjechuju . zlatarsku radnju ... uglavnom popravke
.. a tek u knjizari.. :-? primjecujem ih da kupuju knjige... ne jednu .. :qq
Evo komsija pravi gradi zlatarsku radionicu...porodichni posao stotinama godina....tak...rushili garazu...

Fino je to za knjige...super... :)

Chitash li ti shta... :hihi paulo koeljo
Be highirly man not sikirly man

User avatar
Coolio
Stručnjak
Stručnjak
Reactions:
Posts: 8432
Joined: Fri May 17, 2024 9:23 am

Re: Samo da kažem

Unread post by Coolio »

Dobro vece svima...

User avatar
Bella
Senior
Senior
Reactions:
Posts: 16395
Joined: Wed May 06, 2020 5:50 am

Re: Samo da kažem

Unread post by Bella »

:-?
dzesi zvaka.. deverashli :D/
.............................................................................................Image

User avatar
Bella
Senior
Senior
Reactions:
Posts: 16395
Joined: Wed May 06, 2020 5:50 am

Re: Samo da kažem

Unread post by Bella »

Gudi wrote:
Fri Jun 19, 2026 8:35 pm
Neš motiku...
Ti brate gotovan žena

Ne ne kontam..imaš makar saksiju..desetak malih saksija...čisto radi chejfa...

Ne treba ni motika ni teret neki...lagano...tak..

Uzhivam...
. :jbg nikako ne ide uz moj style.. :hahah
. kojeg chjfa. moram nadgledat . brati. chuvati od insekata.. :-?
. e da mi je znati .u chemu ti to uzivash.. :hm :hihi

:D/
.............................................................................................Image

User avatar
biljka
Forumaš godine
Forumaš godine
Reactions:
Posts: 6423
Joined: Sun Dec 22, 2024 10:20 pm

Re: Samo da kažem

Unread post by biljka »

A šta znači to munčoza ili kako već
Per aspera ad astra :fiju

User avatar
Bella
Senior
Senior
Reactions:
Posts: 16395
Joined: Wed May 06, 2020 5:50 am

Re: Samo da kažem

Unread post by Bella »

:hahah
. to je neka kreacija / izvedenica od mog nicka. sa drugog foruma. odakle smo protjerani :8x .. :nonnno mislim ja. ne znam kako je Gudi proshao..
.............................................................................................Image

User avatar
Coolio
Stručnjak
Stručnjak
Reactions:
Posts: 8432
Joined: Fri May 17, 2024 9:23 am

Re: Samo da kažem

Unread post by Coolio »

Pa gde tebe da oteraju :D

User avatar
Bella
Senior
Senior
Reactions:
Posts: 16395
Joined: Wed May 06, 2020 5:50 am

Re: Samo da kažem

Unread post by Bella »

:_)
slep si od ochiju ..
... :DE
.............................................................................................Image

Gudi
Aktivan član
Aktivan član
Reactions:
Posts: 1905
Joined: Sat Sep 09, 2023 12:56 am
Location: Sarajevo

Re: Samo da kažem

Unread post by Gudi »

Bella wrote:
Fri Jun 19, 2026 11:01 pm
Gudi wrote:
Fri Jun 19, 2026 8:35 pm
Neš motiku...
Ti brate gotovan žena

Ne ne kontam..imaš makar saksiju..desetak malih saksija...čisto radi chejfa...

Ne treba ni motika ni teret neki...lagano...tak..

Uzhivam...
. :jbg nikako ne ide uz moj style.. :hahah
. kojeg chjfa. moram nadgledat . brati. chuvati od insekata.. :-?
. e da mi je znati .u chemu ti to uzivash.. :hm :hihi

:D/
Opanak...kalosha... style :hahah
Neshto ono mora... :hihi
Odmaram trenutno :kss
Be highirly man not sikirly man

Gudi
Aktivan član
Aktivan član
Reactions:
Posts: 1905
Joined: Sat Sep 09, 2023 12:56 am
Location: Sarajevo

Re: Samo da kažem

Unread post by Gudi »

Bella wrote:
Sat Jun 20, 2026 1:44 am
:hahah
. to je neka kreacija / izvedenica od mog nicka. sa drugog foruma. odakle smo protjerani :8x .. :nonnno mislim ja. ne znam kako je Gudi proshao..
od moonca -> Munčow -> Munchologija :traččč :hahah

Ma propao forum kao format diskusije :x
Be highirly man not sikirly man

User avatar
Bella
Senior
Senior
Reactions:
Posts: 16395
Joined: Wed May 06, 2020 5:50 am

Re: Samo da kažem

Unread post by Bella »

Gudi wrote:
Sat Jun 20, 2026 2:40 pm
Odmaram trenutno
:-?
od chega ili ti od koga .. :hahah

:iiij :D/
.............................................................................................Image

Gudi
Aktivan član
Aktivan član
Reactions:
Posts: 1905
Joined: Sat Sep 09, 2023 12:56 am
Location: Sarajevo

Re: Samo da kažem

Unread post by Gudi »

Coolio wrote:
Sat Jun 20, 2026 7:19 am
Pa gde tebe da oteraju :D
Ljubomora Coolio... :D/
Be highirly man not sikirly man

Gudi
Aktivan član
Aktivan član
Reactions:
Posts: 1905
Joined: Sat Sep 09, 2023 12:56 am
Location: Sarajevo

Re: Samo da kažem

Unread post by Gudi »

Bella wrote:
Sat Jun 20, 2026 2:43 pm
Gudi wrote:
Sat Jun 20, 2026 2:40 pm
Odmaram trenutno
:-?
od chega ili ti od koga .. :hahah

:iiij :D/
Od posla. :_)

Tak...šta ima ? :H

Kafa tak
Be highirly man not sikirly man

User avatar
Bella
Senior
Senior
Reactions:
Posts: 16395
Joined: Wed May 06, 2020 5:50 am

Re: Samo da kažem

Unread post by Bella »

Gudi wrote:
Sat Jun 20, 2026 2:44 pm
Od posla.

Tak...šta ima ?

Kafa tak
. subota ,radna .shta li.. :-? i ja radim subotu.. :jbg

. jedem ..udobjen tost u mlijeko.. :hahah nakon kafe..

:-? .kaze komshija zeni. jesmo li to opet F ..friends :hahah
.. :-? eto.. dodje i najduzi dan u god. pa se opet sve skrachuje. nekako brzo .. :hah
.............................................................................................Image

User avatar
Coolio
Stručnjak
Stručnjak
Reactions:
Posts: 8432
Joined: Fri May 17, 2024 9:23 am

Re: Samo da kažem

Unread post by Coolio »

Bella wrote:
Fri Jun 19, 2026 10:47 pm
:-?
dzesi zvaka.. deverashli :D/
Tu sam, tu sam. Puno zena pa samim tim puno posla :hahah

User avatar
Bella
Senior
Senior
Reactions:
Posts: 16395
Joined: Wed May 06, 2020 5:50 am

Re: Samo da kažem

Unread post by Bella »

Coolio wrote:
Sun Jun 21, 2026 1:59 am
Bella wrote:
Fri Jun 19, 2026 10:47 pm
:-?
dzesi zvaka.. deverashli :D/
Tu sam, tu sam. Puno zena pa samim tim puno posla :hahah
:hahah
koji spektar... karaktera u jednoj sobi ... jel na to mislish

..previshe :skippp

..
.............................................................................................Image

Gudi
Aktivan član
Aktivan član
Reactions:
Posts: 1905
Joined: Sat Sep 09, 2023 12:56 am
Location: Sarajevo

Re: Samo da kažem

Unread post by Gudi »

Bella wrote:
Sat Jun 20, 2026 2:51 pm
Gudi wrote:
Sat Jun 20, 2026 2:44 pm
Od posla.

Tak...šta ima ?

Kafa tak
. subota ,radna .shta li.. :-? i ja radim subotu.. :jbg

. jedem ..udobjen tost u mlijeko.. :hahah nakon kafe..

:-? .kaze komshija zeni. jesmo li to opet F ..friends :hahah
.. :-? eto.. dodje i najduzi dan u god. pa se opet sve skrachuje. nekako brzo .. :hah
Ćao machko :haaaj
Be highirly man not sikirly man

User avatar
Coolio
Stručnjak
Stručnjak
Reactions:
Posts: 8432
Joined: Fri May 17, 2024 9:23 am

Re: Samo da kažem

Unread post by Coolio »

Bella wrote:
Sun Jun 21, 2026 3:23 pm
Coolio wrote:
Sun Jun 21, 2026 1:59 am
Bella wrote:
Fri Jun 19, 2026 10:47 pm
:-?
dzesi zvaka.. deverashli :D/
Tu sam, tu sam. Puno zena pa samim tim puno posla :hahah
:hahah
koji spektar... karaktera u jednoj sobi ... jel na to mislish

..previshe :skippp

..
Ma ja samo na zene mislis...stop paradama ponosa :hahah

Gudi
Aktivan član
Aktivan član
Reactions:
Posts: 1905
Joined: Sat Sep 09, 2023 12:56 am
Location: Sarajevo

Re: Samo da kažem

Unread post by Gudi »

Ladyboy :traččč :skippp :plas
Be highirly man not sikirly man

User avatar
Coolio
Stručnjak
Stručnjak
Reactions:
Posts: 8432
Joined: Fri May 17, 2024 9:23 am

Re: Samo da kažem

Unread post by Coolio »

Boy for ladys je ispravnije :hahah

  • Similar Topics
    Replies
    Views
    Last post
  • Samo jedan odlazak u wc besplatan uposlenicima
    by Mina » » in Svijet
    53 Replies
    7122 Views
    Last post by Vanilla
  • Samo par sati …????
    by Skitnica » » in Brbljaonica
    8 Replies
    288 Views
    Last post by Peace