Samo da kažem

Virtuelni kafić.
Sve dok ozbiljno ne pripada ni jednoj drugoj kategoriji i podforumu - znači da pripada ovdje.
Gudi
Aktivan član
Aktivan član
Reactions:
Posts: 1901
Joined: Sat Sep 09, 2023 12:56 am
Location: Sarajevo

Re: Samo da kažem

Post by Gudi »

Dzee Munča ? nešto je nema...

u poslu nekom...

oko bashte sigurno...

sadi paprike... :_)
Be highirly man not sikirly man

User avatar
Bella
Senior
Senior
Reactions:
Posts: 16390
Joined: Wed May 06, 2020 5:50 am

Re: Samo da kažem

Post by Bella »

Gudi wrote:
Sun Jun 21, 2026 9:16 pm
Dzee Munča ? nešto je nema...

u poslu nekom...

oko bashte sigurno...

sadi paprike... :_)
Image

..paprike.. :hahah biche za vecheru. punjene mesom . pechene u rerni .

.a i naparvila sam krompirushu.. :nonnno ..vidjet chu shta chu..

:kloppa
..kako prodje najduzi dan u godini.. :D/
.............................................................................................Image

User avatar
Coolio
Stručnjak
Stručnjak
Reactions:
Posts: 8429
Joined: Fri May 17, 2024 9:23 am

Re: Samo da kažem

Post by Coolio »

Dobro jutro svima.

Narocito njoj koja nedostaje :cvijett

User avatar
Skitnica
Senior
Senior
Reactions:
Posts: 12600
Joined: Fri Jul 31, 2020 11:36 pm
Location: Iza leđa

Re: Samo da kažem

Post by Skitnica »

Lijepo ljeto puno dobrog raspoloženja vam zelim. Ugodna putovanja, lijepa druženja, nezaboravne trenutke…🌞☀️🌴🏖️🍸

User avatar
Coolio
Stručnjak
Stručnjak
Reactions:
Posts: 8429
Joined: Fri May 17, 2024 9:23 am

Re: Samo da kažem

Post by Coolio »

Skitnica wrote:
Mon Jun 22, 2026 9:29 am
Lijepo ljeto puno dobrog raspoloženja vam zelim. Ugodna putovanja, lijepa druženja, nezaboravne trenutke…🌞☀️🌴🏖️🍸
Hvala @Skitnica draga. Takodje :) :cvijett

User avatar
Skitnica
Senior
Senior
Reactions:
Posts: 12600
Joined: Fri Jul 31, 2020 11:36 pm
Location: Iza leđa

Re: Samo da kažem

Post by Skitnica »

Coolio wrote:
Mon Jun 22, 2026 10:07 am
Skitnica wrote:
Mon Jun 22, 2026 9:29 am
Lijepo ljeto puno dobrog raspoloženja vam zelim. Ugodna putovanja, lijepa druženja, nezaboravne trenutke…🌞☀️🌴🏖️🍸
Hvala @Skitnica draga. Takodje :) :cvijett
Hvala, hvala... :tim

  • Similar Topics
    Replies
    Views
    Last post
  • Samo jedan odlazak u wc besplatan uposlenicima
    by Mina » » in Svijet
    53 Replies
    7122 Views
    Last post by Vanilla
  • Samo par sati …????
    by Skitnica » » in Brbljaonica
    8 Replies
    288 Views
    Last post by Peace