Samo da kažem
Re: Samo da kažem
Dzee Munča ? nešto je nema...
u poslu nekom...
oko bashte sigurno...
sadi paprike...
u poslu nekom...
oko bashte sigurno...
sadi paprike...
Be highirly man not sikirly man
Re: Samo da kažem

..paprike..
.a i naparvila sam krompirushu..
..kako prodje najduzi dan u godini..
.............................................................................................
Re: Samo da kažem
Dobro jutro svima.
Narocito njoj koja nedostaje
Narocito njoj koja nedostaje
Re: Samo da kažem
Lijepo ljeto puno dobrog raspoloženja vam zelim. Ugodna putovanja, lijepa druženja, nezaboravne trenutke…




-
- Similar Topics
- Replies
- Views
- Last post
-
- 53 Replies
- 7122 Views
-
Last post by Vanilla
-
- 8 Replies
- 288 Views
-
Last post by Peace


