Samo da kažem

Virtuelni kafić.
Sve dok ozbiljno ne pripada ni jednoj drugoj kategoriji i podforumu - znači da pripada ovdje.
User avatar
Peace
Senior
Senior
Reactions:
Posts: 16517
Joined: Thu Nov 12, 2020 2:20 am

Re: Samo da kažem

Unread post by Peace »

Slobodan mi dan.
Kuham nam grah za veceru.
Zamijesila polucrni hljeb.

Lijep dan svima zelim :__

User avatar
Skitnica
Senior
Senior
Reactions:
Posts: 12605
Joined: Fri Jul 31, 2020 11:36 pm
Location: Iza leđa

Re: Samo da kažem

Unread post by Skitnica »

:muzz

+caj+macak + pogađaj šta je dzaba a da kosta… :std

User avatar
Ina
Forumaš mjeseca
Forumaš mjeseca
Reactions:
Posts: 2174
Joined: Mon Apr 20, 2020 4:52 pm

Re: Samo da kažem

Unread post by Ina »

Peace wrote:
Thu Apr 03, 2025 12:00 pm
Ina wrote:
Thu Apr 03, 2025 10:55 am
Peace wrote:
Wed Apr 02, 2025 5:49 pm
Vrijeme nekako tesko.
Ja nekako teska.
Radim sama.
Skuzih da su mi s banke skidali pare, app airalo. Koristili ga u Bosni. Sad mi to valja ispravljati.
Pocela postiti propustene dane.

Veseliji dan vama zelim :__
Da mogu odvela bih te negdje u kratku šetnju..
Čaj ili kafu i neki sitni kolač poslije posta..
Bila sam slomljena Jucer Ina.
Svaki me zglob bolio.
To se uvijek desi ako sam neispavana.
I ako se nastavi bez 8 sati sna, js se razbolim.
Bilo je nekih priprema i druzenje bajramskim, pa mi se poremetila rutina.

Dobro jutro i od mene.

Ustala na sehur. Jedva se svukla do kuhinje. Mislila samo macu nahraniti i napiti se vode, ali kad sam vec budna, skontah i kafu ocejifiti.
I evo vrata mi otvorena, jos mrsk vani ali ptice radosno najavljuju dan.
I sjetih se da smo ja i muz po povratku iz Bosne svako jutro ovako rano, ma sta ovako, jos ranije, pili kafu na terasi. I to nam je trajalo nekih 10 ak dana, dok se nismo navikli na ovu vremensku zonu.
Znaju naići tako neki periodi slabosti, povezani za cjelokupno razvijanje situacija i obaveza.
Bitno je ne zatezati previše i dati sebi potrebnog odmora za povratak energije.. što se nadam da ćeš što prije uzeti u obzir :cv

User avatar
Ina
Forumaš mjeseca
Forumaš mjeseca
Reactions:
Posts: 2174
Joined: Mon Apr 20, 2020 4:52 pm

Re: Samo da kažem

Unread post by Ina »

Coolio wrote:
Thu Apr 03, 2025 12:02 pm
Ina wrote:
Thu Apr 03, 2025 10:57 am
Coolio wrote:
Thu Apr 03, 2025 5:47 am
Dobro jutro svima, cvece damama/forumasicama mojim :D :cv
Tebi bi dobro došlo da imaš cvjećaru :hahah :D
Mozda je radi vas i otvorim :hahah
I nazoveš Cooliana :hahah

User avatar
Peace
Senior
Senior
Reactions:
Posts: 16517
Joined: Thu Nov 12, 2020 2:20 am

Re: Samo da kažem

Unread post by Peace »

Lijep petak svima zelim :__

User avatar
Skitnica
Senior
Senior
Reactions:
Posts: 12605
Joined: Fri Jul 31, 2020 11:36 pm
Location: Iza leđa

Re: Samo da kažem

Unread post by Skitnica »

15:15 :jjeejj

User avatar
Peace
Senior
Senior
Reactions:
Posts: 16517
Joined: Thu Nov 12, 2020 2:20 am

Re: Samo da kažem

Unread post by Peace »

U 10 am pozdravljam zenu sa good afternoon :hahah

User avatar
Coolio
Stručnjak
Stručnjak
Reactions:
Posts: 8436
Joined: Fri May 17, 2024 9:23 am

Re: Samo da kažem

Unread post by Coolio »

Ina wrote:
Fri Apr 04, 2025 10:33 am
Coolio wrote:
Thu Apr 03, 2025 12:02 pm
Ina wrote:
Thu Apr 03, 2025 10:57 am


Tebi bi dobro došlo da imaš cvjećaru :hahah :D
Mozda je radi vas i otvorim :hahah
I nazoveš Cooliana :hahah
Savrsena ideja ...
Ili CoolINA, pa da ima i tebe :hahah

User avatar
fjaka
Aktivan član
Aktivan član
Reactions:
Posts: 1099
Joined: Sat Mar 22, 2025 6:09 pm

Re: Samo da kažem

Unread post by fjaka »

svaki put protrnem kad se vjetar pojavi na forumu :!!

User avatar
Bella
Senior
Senior
Reactions:
Posts: 16396
Joined: Wed May 06, 2020 5:50 am

Re: Samo da kažem

Unread post by Bella »

.koliko dugo je vukao .penziju.. :D/
:-?
sta se ovo deshava.... :-?
otvara mi zadnje pisanje na temi.
.............................................................................................Image

User avatar
biljka
Forumaš godine
Forumaš godine
Reactions:
Posts: 6426
Joined: Sun Dec 22, 2024 10:20 pm

Re: Samo da kažem

Unread post by biljka »

Bella wrote:
Sat Apr 05, 2025 1:22 am
.koliko dugo je vukao .penziju.. :D/
:-?
sta se ovo deshava.... :-?
otvara mi zadnje pisanje na temi.
I meniii
Per aspera ad astra :fiju

User avatar
fjaka
Aktivan član
Aktivan član
Reactions:
Posts: 1099
Joined: Sat Mar 22, 2025 6:09 pm

Re: Samo da kažem

Unread post by fjaka »

meni ne otvara ništa
moram sve sam
vjetar :hm

User avatar
Vjetar
* * * * * *
Reactions:
Posts: 5897
Joined: Wed Apr 15, 2020 11:57 am
Location: Na konju

Re: Samo da kažem

Unread post by Vjetar »

Bella wrote:
Sat Apr 05, 2025 1:22 am
.koliko dugo je vukao .penziju.. :D/
:-?
sta se ovo deshava.... :-?
otvara mi zadnje pisanje na temi.
Otvara draftove, ne otvara tamo gdje ih nema.

User avatar
Skitnica
Senior
Senior
Reactions:
Posts: 12605
Joined: Fri Jul 31, 2020 11:36 pm
Location: Iza leđa

Re: Samo da kažem

Unread post by Skitnica »

A kako mozete toliko . :slp

To je zabrinjavajuce… :čeekaa drzavni i svjetski problem izazivete.. :hahah To nije lijepo od vas.. :D/

User avatar
Bella
Senior
Senior
Reactions:
Posts: 16396
Joined: Wed May 06, 2020 5:50 am

Re: Samo da kažem

Unread post by Bella »

Vjetar wrote:
Sat Apr 05, 2025 7:47 am
Bella wrote:
Sat Apr 05, 2025 1:22 am
.koliko dugo je vukao .penziju.. :D/
:-?
sta se ovo deshava.... :-?
otvara mi zadnje pisanje na temi.
Otvara draftove, ne otvara tamo gdje ih nema.
:-? zashto otvara.. :jbg popravi to
.............................................................................................Image

User avatar
Bella
Senior
Senior
Reactions:
Posts: 16396
Joined: Wed May 06, 2020 5:50 am

Re: Samo da kažem

Unread post by Bella »

:haaaj
.............................................................................................Image

User avatar
Vjetar
* * * * * *
Reactions:
Posts: 5897
Joined: Wed Apr 15, 2020 11:57 am
Location: Na konju

Re: Samo da kažem

Unread post by Vjetar »

Bella wrote:
Sat Apr 05, 2025 1:22 pm


:-? zashto otvara.. :jbg popravi to
I ti si se žalila da si gubila tekst ispisan… ovako nećeš :jbg

User avatar
Bella
Senior
Senior
Reactions:
Posts: 16396
Joined: Wed May 06, 2020 5:50 am

Re: Samo da kažem

Unread post by Bella »

Vjetar wrote:
Sat Apr 05, 2025 1:24 pm
Bella wrote:
Sat Apr 05, 2025 1:22 pm


:-? zashto otvara.. :jbg popravi to
I ti si se žalila da si gubila tekst ispisan… ovako nećeš :jbg
:DE
. nisam se zalila. tada samo opisala situaciju, da bi ti objasnio shta u tim situacijama raditi. i nisam nashla taj text
.sad sam probala,odg na nekim temama. i izgleda da je ok.. ne pojavljuje se, zadni moj pisani text.. na temi
. popravio si. a nechesh da priznash :hahah
.............................................................................................Image

User avatar
Bella
Senior
Senior
Reactions:
Posts: 16396
Joined: Wed May 06, 2020 5:50 am

Re: Samo da kažem

Unread post by Bella »

Bella wrote:
Sat Apr 05, 2025 1:47 pm
Vjetar wrote:
Sat Apr 05, 2025 1:24 pm
Bella wrote:
Sat Apr 05, 2025 1:22 pm


:-? zashto otvara.. :jbg popravi to
I ti si se žalila da si gubila tekst ispisan… ovako nećeš :jbg
:DE
. nisam se zalila. tada samo opisala situaciju, da bi ti objasnio shta u tim situacijama raditi. i nisam nashla taj text
.sad sam probala,odg na nekim temama. i izgleda da je ok.. ne pojavljuje se, zadni moj pisani text.. na temi
. popravio si. a nechesh da priznash :hahah
:DD nisi.

ponavljaju se draft. nije moguche napisati novi sadrzaj..
.............................................................................................Image

User avatar
Bella
Senior
Senior
Reactions:
Posts: 16396
Joined: Wed May 06, 2020 5:50 am

Re: Samo da kažem

Unread post by Bella »

.ovdje se ne ponavlja.. da li ti to ishta govori.. :-?
.............................................................................................Image

User avatar
Vjetar
* * * * * *
Reactions:
Posts: 5897
Joined: Wed Apr 15, 2020 11:57 am
Location: Na konju

Re: Samo da kažem

Unread post by Vjetar »

Bella wrote:
Sat Apr 05, 2025 4:04 pm
.ovdje se ne ponavlja.. da li ti to ishta govori.. :-?
Ukinuo sam :rolleyes
Zbog starijih na forumu koji se ne snalaze ubacio automatsko učitavanje drafta, tamo gdje ga ima :DE

I dalje se može manuelno učitati.

User avatar
Bella
Senior
Senior
Reactions:
Posts: 16396
Joined: Wed May 06, 2020 5:50 am

Re: Samo da kažem

Unread post by Bella »

. zbilja ne znam o chemu govorish.. ako sam napisala post .taj sam i postala. nisam kliknula save draft.... i sve je bilo ok. do sinoch... :jbg
ako je to o chemu ti pishesh napredak. objasni ... kao sto si objasnio i postanje /uchitavanje slika/ videa itd..
.............................................................................................Image

User avatar
fjaka
Aktivan član
Aktivan član
Reactions:
Posts: 1099
Joined: Sat Mar 22, 2025 6:09 pm

Re: Samo da kažem

Unread post by fjaka »

joj daj bella pusti čoeka na miru više >:I

User avatar
Bella
Senior
Senior
Reactions:
Posts: 16396
Joined: Wed May 06, 2020 5:50 am

Re: Samo da kažem

Unread post by Bella »

:-? nemama nista protiv Mire. i nek radi shta mu dozvoli :DD :maad
.............................................................................................Image

User avatar
fjaka
Aktivan član
Aktivan član
Reactions:
Posts: 1099
Joined: Sat Mar 22, 2025 6:09 pm

Re: Samo da kažem

Unread post by fjaka »

neozbiljna si nemaš granica :hahah

  • Similar Topics
    Replies
    Views
    Last post
  • Samo jedan odlazak u wc besplatan uposlenicima
    by Mina » » in Svijet
    53 Replies
    7123 Views
    Last post by Vanilla
  • Samo par sati …????
    by Skitnica » » in Brbljaonica
    8 Replies
    288 Views
    Last post by Peace