Magazin

Teme koje ne pripadaju ni jednom drugom podforumu
User avatar
Coolio
Stručnjak
Stručnjak
Reactions:
Posts: 8486
Joined: Fri May 17, 2024 9:23 am

Re: Magazin

Unread post by Coolio »

Pa sama pises u fazonu da se cudis ljudima koji sumnjaju ili ne veruju u danasnje nazovi novinarstvo. Naveo sam ti razloge za to. Pa samim tim cim se cudis znaci da ne razumes zbog cega ljudi uvek i u sve sto se objavi sumnjaju,dobro isproveravaju. Rekoh ti vec, bezbroj puta hvatani u lazi, mnogo puta ne objavljuju nesto sto zele da sakriju i slicno. To je tako prosto.

Nemam ja od cega da se branim niti bilo sta. Iznosim svoje misljenje. Vi se meni smejete zbog razmisljanja a kada vam obrazlozim onda kazete da vas napadam ili sta vec. Obrni okreni ti ces uvek tako nesto reci.

User avatar
Bella
Senior
Senior
Reactions:
Posts: 16445
Joined: Wed May 06, 2020 5:50 am

Re: Magazin

Unread post by Bella »

Coolio wrote:
Thu Jun 25, 2026 6:22 pm
. Rekoh ti vec, bezbroj puta hvatani u lazi, mnogo puta ne objavljuju nesto sto zele da sakriju i slicno. To je tako prosto.
pishesh non stop hipotetichki... u nekim svojim oblacima.

daj mi primjer link?
bilo je moje pitanje :
Dakle i oni sto su satro nezavisni cute.
koji su to ..Daj napishi ???

:hahah
i na osnou tvog iznoshenja .mishljena , ti odgovaram?
a, da li moj odgovor , tebi ista znaci ili da li ga razumijesh ili da li se slazesh s njim.. je opet, tvoja nova . obmana ,bez dokaza. i etiketa sagovrnika. da ne razumije . itd

.. iracionalan sagovornik si .... :hm


:
.............................................................................................Image

User avatar
Coolio
Stručnjak
Stručnjak
Reactions:
Posts: 8486
Joined: Fri May 17, 2024 9:23 am

Re: Magazin

Unread post by Coolio »

Ja sam o tome pisao ko zna kada.

Bezbroj puta naveo sestrinu bolnicu kao primer, za vreme korone te cudesne. Zatim takodje ja licno gledao ZDF (nemacku televiziju) gde su stavili naslov kako su rusi bombardovali bolnicu sa decom u Ukrajini, kasnije se ispostavilo da je to snimak iz Kine gde je u pozaru izgorelo nesto. Naravno, kasnije kada su se ljudi po internetu smejali televizija obrise snimak. Pa jesam li izbacao i link i sliku onog hrvatskog debila od novinara koji je zalegao kao bombarduje se Ukratina a gore iznad nije video dve devojke, smeju se i cackaju po telefonu. I da ne pisem dalje.

Ali svakako, moc medija je jaca pa samim tim i drzi ljudima paznju do te mere da ne zele ni da se zapitaju da li je nesto stvarno ili ne.

I taj narod sto im ne veruje sada je zahvaljujuci koroni gde se lagalo na sve strane.

User avatar
Bella
Senior
Senior
Reactions:
Posts: 16445
Joined: Wed May 06, 2020 5:50 am

Re: Magazin

Unread post by Bella »

:fpalm
postash slike. da se objavjivach . ismijava. .AI kombinacijama . slika..
. dokaz .tvoja setra. . :fpalm
dokaz . gledao sam ZDF. televiziju. valjda je to neka 'stvarna' tv kojoj ti vjerujesh. jer prikazuje neshto shto te ubijedilo da je istiniti itd...


I da ne pisem dalje.
i nemoj pisati dalje..
dista je zukana za danas :hahah
.............................................................................................Image

User avatar
Coolio
Stručnjak
Stručnjak
Reactions:
Posts: 8486
Joined: Fri May 17, 2024 9:23 am

Re: Magazin

Unread post by Coolio »

Bella wrote:
Thu Jun 25, 2026 7:00 pm
:fpalm
postash slike. da se objavjivach . ismijava. .AI kombinacijama . slika..
. dokaz .tvoja setra. . :fpalm
dokaz . gledao sam ZDF. televiziju. valjda je to neka 'stvarna' tv kojoj ti vjerujesh. jer prikazuje neshto shto te ubijedilo da je istiniti itd...


I da ne pisem dalje.
i nemoj pisati dalje..
dista je zukana za danas :hahah
Ne nije,nego ko je dokaz?

ZDF je jedna od vodecih nemackih televizija, drugo slike nisu AI nego sa index.hr bas kao i tekst tog lazova. Sestra mi je sef jednog odeljenja u bolnici. Tada je lezao jedan covek sa vise bolesti a na tv-u objavili da je 36-oro na respiratoru. I ne,necu da verujem sestri nego televiziji :hahah . U fazonu, ne veruj svojim ocima. Tacno moja sestra laze ali ti, Bella sa foruma to znas. Imas svoju istinu, drugo ne prihvatar cak i da ispred tebe dokaz dostavim. No,tvoja stvar. Eto i ja lazem ako ce ti biti lakse. Novinama i TV-u cemo verovati, samo nam dobro misle :DD . Gde oni da lazu,nema sanse