Samo da kažem
Re: Samo da kažem
Dobro jutro / dan … 
Re: Samo da kažem
Blizu.. Hrvatska..
A nadam se još bar 4 putovanja do kraja godine.
10 godišnje (bilo gdje) ispunilo bi mi neke želje
Mada vjerujem više da će to prije čekati penzije
Re: Samo da kažem

.............................................................................................
Re: Samo da kažem
Dobro jutro/dan
Jucer bila kisa, oprala sav polen, hvala Bogu
Jucer bila kisa, oprala sav polen, hvala Bogu
Re: Samo da kažem
fala bogu izvuka san živu glavu
uf bilo je kroz iglene uši
uf bilo je kroz iglene uši
Re: Samo da kažem
Vrijeme je za
& čokoladu .. 
Re: Samo da kažem
Danas sam se sunčala, u autu, na parkingu. 
I rekoh: samo da skopim oči..
Malo je falilo da pravo zaspem i zakasnim tamo gdje sam se uputila ranije i trebala stići na vrijeme.

I rekoh: samo da skopim oči..
Malo je falilo da pravo zaspem i zakasnim tamo gdje sam se uputila ranije i trebala stići na vrijeme.
Re: Samo da kažem
Vrijeme nekako tesko.
Ja nekako teska.
Radim sama.
Skuzih da su mi s banke skidali pare, app airalo. Koristili ga u Bosni. Sad mi to valja ispravljati.
Pocela postiti propustene dane.
Veseliji dan vama zelim
Ja nekako teska.
Radim sama.
Skuzih da su mi s banke skidali pare, app airalo. Koristili ga u Bosni. Sad mi to valja ispravljati.
Pocela postiti propustene dane.
Veseliji dan vama zelim
Re: Samo da kažem
jesi li to imao posla sa zenama..fante di coppe wrote: ↑Tue Apr 01, 2025 9:38 pmfala bogu izvuka san živu glavu
uf bilo je kroz iglene uši![]()

.............................................................................................
Re: Samo da kažem
Dobro jutro svima, cvece damama/forumasicama mojim

Re: Samo da kažem
Da mogu odvela bih te negdje u kratku šetnju..
Čaj ili kafu i neki sitni kolač poslije posta..
Re: Samo da kažem
Bila sam slomljena Jucer Ina.
Svaki me zglob bolio.
To se uvijek desi ako sam neispavana.
I ako se nastavi bez 8 sati sna, js se razbolim.
Bilo je nekih priprema i druzenje bajramskim, pa mi se poremetila rutina.
Dobro jutro i od mene.
Ustala na sehur. Jedva se svukla do kuhinje. Mislila samo macu nahraniti i napiti se vode, ali kad sam vec budna, skontah i kafu ocejifiti.
I evo vrata mi otvorena, jos mrsk vani ali ptice radosno najavljuju dan.
I sjetih se da smo ja i muz po povratku iz Bosne svako jutro ovako rano, ma sta ovako, jos ranije, pili kafu na terasi. I to nam je trajalo nekih 10 ak dana, dok se nismo navikli na ovu vremensku zonu.
Re: Samo da kažem
e nisi mogao boljeg nachi.... avatar,,
.............................................................................................
Re: Samo da kažem
to je sivko od mog strica. krepa je prije 3-4 godine.
Re: Samo da kažem
.............................................................................................
Re: Samo da kažem
da bio je u zadnju baš teško bolesan morali su mu dat injekciju
dočeka je lipu starost 3 generacije je na leđiman nosija
dočeka je lipu starost 3 generacije je na leđiman nosija
Re: Samo da kažem
koji uzas.. izivljavat se na zivotinjama.. u danashnje vrijeme..kad postoje 'pomagala' za sve ..
.............................................................................................
Re: Samo da kažem
pa čin su došli traktori on je oša u mirovinu i uživa je u njoj
Re: Samo da kažem
.koliko dugo je vukao .penziju.. 
.............................................................................................
Re: Samo da kažem
Bas je lijepo kad se ves osusi vani … 
Re: Samo da kažem
Registered users: fjaka
opeta san sam niti botova da mi prave društvo
opeta san sam niti botova da mi prave društvo
Re: Samo da kažem
Registered users: Bing [Bot], fjaka, Peace
evo fala bogu bot i paeca
evo fala bogu bot i paeca
-
- Similar Topics
- Replies
- Views
- Last post
-
- 53 Replies
- 7123 Views
-
Last post by Vanilla
-
- 8 Replies
- 288 Views
-
Last post by Peace



