Samo da kažem

Virtuelni kafić.
Sve dok ozbiljno ne pripada ni jednoj drugoj kategoriji i podforumu - znači da pripada ovdje.
User avatar
Skitnica
Senior
Senior
Reactions:
Posts: 12604
Joined: Fri Jul 31, 2020 11:36 pm
Location: Iza leđa

Re: Samo da kažem

Unread post by Skitnica »

Dobro jutro / dan … :!!

User avatar
Ina
Forumaš mjeseca
Forumaš mjeseca
Reactions:
Posts: 2174
Joined: Mon Apr 20, 2020 4:52 pm

Re: Samo da kažem

Unread post by Ina »

Peace wrote:
Tue Apr 01, 2025 5:27 am
Ina wrote:
Sun Mar 30, 2025 6:05 pm
Nisam još raspremila ni kofer.. sa malo odjeće, punog uspomena, :inl. i lijepog društva.. tako da čitamo i pišemo se nešto više sutra ili neke druge prilike. :cv

Gdje si bila?
Blizu.. Hrvatska..
A nadam se još bar 4 putovanja do kraja godine.
10 godišnje (bilo gdje) ispunilo bi mi neke želje :inlv
Mada vjerujem više da će to prije čekati penzije :hahah

User avatar
Bella
Senior
Senior
Reactions:
Posts: 16395
Joined: Wed May 06, 2020 5:50 am

Re: Samo da kažem

Unread post by Bella »

Image
.............................................................................................Image

User avatar
Peace
Senior
Senior
Reactions:
Posts: 16517
Joined: Thu Nov 12, 2020 2:20 am

Re: Samo da kažem

Unread post by Peace »

Dobro jutro/dan :__

Jucer bila kisa, oprala sav polen, hvala Bogu :nevina

User avatar
fjaka
Aktivan član
Aktivan član
Reactions:
Posts: 1099
Joined: Sat Mar 22, 2025 6:09 pm

Re: Samo da kažem

Unread post by fjaka »

fala bogu izvuka san živu glavu
uf bilo je kroz iglene uši :x8

User avatar
Skitnica
Senior
Senior
Reactions:
Posts: 12604
Joined: Fri Jul 31, 2020 11:36 pm
Location: Iza leđa

Re: Samo da kažem

Unread post by Skitnica »

Vrijeme je za :kaafa & čokoladu .. :jjeejj

User avatar
Ina
Forumaš mjeseca
Forumaš mjeseca
Reactions:
Posts: 2174
Joined: Mon Apr 20, 2020 4:52 pm

Re: Samo da kažem

Unread post by Ina »

Danas sam se sunčala, u autu, na parkingu. 😁
I rekoh: samo da skopim oči.. :_)
Malo je falilo da pravo zaspem i zakasnim tamo gdje sam se uputila ranije i trebala stići na vrijeme. :hahah :doh

User avatar
Peace
Senior
Senior
Reactions:
Posts: 16517
Joined: Thu Nov 12, 2020 2:20 am

Re: Samo da kažem

Unread post by Peace »

Vrijeme nekako tesko.
Ja nekako teska.
Radim sama.
Skuzih da su mi s banke skidali pare, app airalo. Koristili ga u Bosni. Sad mi to valja ispravljati.
Pocela postiti propustene dane.

Veseliji dan vama zelim :__

User avatar
Bella
Senior
Senior
Reactions:
Posts: 16395
Joined: Wed May 06, 2020 5:50 am

Re: Samo da kažem

Unread post by Bella »

fante di coppe wrote:
Tue Apr 01, 2025 9:38 pm
fala bogu izvuka san živu glavu
uf bilo je kroz iglene uši :x8
jesi li to imao posla sa zenama..Image
.............................................................................................Image

User avatar
fjaka
Aktivan član
Aktivan član
Reactions:
Posts: 1099
Joined: Sat Mar 22, 2025 6:09 pm

Re: Samo da kažem

Unread post by fjaka »

Bella wrote:
Wed Apr 02, 2025 5:58 pm
jesi li to imao posla sa zenama..Image
ti bi tako i tako slavila da me nema :rolleyes

User avatar
Coolio
Stručnjak
Stručnjak
Reactions:
Posts: 8434
Joined: Fri May 17, 2024 9:23 am

Re: Samo da kažem

Unread post by Coolio »

Dobro jutro svima, cvece damama/forumasicama mojim :D :cv

User avatar
Ina
Forumaš mjeseca
Forumaš mjeseca
Reactions:
Posts: 2174
Joined: Mon Apr 20, 2020 4:52 pm

Re: Samo da kažem

Unread post by Ina »

Peace wrote:
Wed Apr 02, 2025 5:49 pm
Vrijeme nekako tesko.
Ja nekako teska.
Radim sama.
Skuzih da su mi s banke skidali pare, app airalo. Koristili ga u Bosni. Sad mi to valja ispravljati.
Pocela postiti propustene dane.

Veseliji dan vama zelim :__
Da mogu odvela bih te negdje u kratku šetnju..
Čaj ili kafu i neki sitni kolač poslije posta..

User avatar
Ina
Forumaš mjeseca
Forumaš mjeseca
Reactions:
Posts: 2174
Joined: Mon Apr 20, 2020 4:52 pm

Re: Samo da kažem

Unread post by Ina »

Coolio wrote:
Thu Apr 03, 2025 5:47 am
Dobro jutro svima, cvece damama/forumasicama mojim :D :cv
Tebi bi dobro došlo da imaš cvjećaru :hahah :D

User avatar
Peace
Senior
Senior
Reactions:
Posts: 16517
Joined: Thu Nov 12, 2020 2:20 am

Re: Samo da kažem

Unread post by Peace »

Ina wrote:
Thu Apr 03, 2025 10:55 am
Peace wrote:
Wed Apr 02, 2025 5:49 pm
Vrijeme nekako tesko.
Ja nekako teska.
Radim sama.
Skuzih da su mi s banke skidali pare, app airalo. Koristili ga u Bosni. Sad mi to valja ispravljati.
Pocela postiti propustene dane.

Veseliji dan vama zelim :__
Da mogu odvela bih te negdje u kratku šetnju..
Čaj ili kafu i neki sitni kolač poslije posta..
Bila sam slomljena Jucer Ina.
Svaki me zglob bolio.
To se uvijek desi ako sam neispavana.
I ako se nastavi bez 8 sati sna, js se razbolim.
Bilo je nekih priprema i druzenje bajramskim, pa mi se poremetila rutina.

Dobro jutro i od mene.

Ustala na sehur. Jedva se svukla do kuhinje. Mislila samo macu nahraniti i napiti se vode, ali kad sam vec budna, skontah i kafu ocejifiti.
I evo vrata mi otvorena, jos mrsk vani ali ptice radosno najavljuju dan.
I sjetih se da smo ja i muz po povratku iz Bosne svako jutro ovako rano, ma sta ovako, jos ranije, pili kafu na terasi. I to nam je trajalo nekih 10 ak dana, dok se nismo navikli na ovu vremensku zonu.

User avatar
Coolio
Stručnjak
Stručnjak
Reactions:
Posts: 8434
Joined: Fri May 17, 2024 9:23 am

Re: Samo da kažem

Unread post by Coolio »

Ina wrote:
Thu Apr 03, 2025 10:57 am
Coolio wrote:
Thu Apr 03, 2025 5:47 am
Dobro jutro svima, cvece damama/forumasicama mojim :D :cv
Tebi bi dobro došlo da imaš cvjećaru :hahah :D
Mozda je radi vas i otvorim :hahah

User avatar
Bella
Senior
Senior
Reactions:
Posts: 16395
Joined: Wed May 06, 2020 5:50 am

Re: Samo da kažem

Unread post by Bella »

fjaka wrote:
Wed Apr 02, 2025 8:02 pm
Bella wrote:
Wed Apr 02, 2025 5:58 pm
jesi li to imao posla sa zenama..Image
ti bi tako i tako slavila da me nema :rolleyes
:DD
e nisi mogao boljeg nachi.... avatar,, :-?
.............................................................................................Image

User avatar
fjaka
Aktivan član
Aktivan član
Reactions:
Posts: 1099
Joined: Sat Mar 22, 2025 6:09 pm

Re: Samo da kažem

Unread post by fjaka »

to je sivko od mog strica. krepa je prije 3-4 godine.

User avatar
Bella
Senior
Senior
Reactions:
Posts: 16395
Joined: Wed May 06, 2020 5:50 am

Re: Samo da kažem

Unread post by Bella »

:-? .. kako bi mnogi rekli...spasio se
.............................................................................................Image

User avatar
fjaka
Aktivan član
Aktivan član
Reactions:
Posts: 1099
Joined: Sat Mar 22, 2025 6:09 pm

Re: Samo da kažem

Unread post by fjaka »

da bio je u zadnju baš teško bolesan morali su mu dat injekciju

dočeka je lipu starost 3 generacije je na leđiman nosija

User avatar
Bella
Senior
Senior
Reactions:
Posts: 16395
Joined: Wed May 06, 2020 5:50 am

Re: Samo da kažem

Unread post by Bella »

:-?
koji uzas.. izivljavat se na zivotinjama.. u danashnje vrijeme..kad postoje 'pomagala' za sve ..
.............................................................................................Image

User avatar
fjaka
Aktivan član
Aktivan član
Reactions:
Posts: 1099
Joined: Sat Mar 22, 2025 6:09 pm

Re: Samo da kažem

Unread post by fjaka »

pa čin su došli traktori on je oša u mirovinu i uživa je u njoj

User avatar
Bella
Senior
Senior
Reactions:
Posts: 16395
Joined: Wed May 06, 2020 5:50 am

Re: Samo da kažem

Unread post by Bella »

.koliko dugo je vukao .penziju.. :D/
.............................................................................................Image

User avatar
Skitnica
Senior
Senior
Reactions:
Posts: 12604
Joined: Fri Jul 31, 2020 11:36 pm
Location: Iza leđa

Re: Samo da kažem

Unread post by Skitnica »

Bas je lijepo kad se ves osusi vani … :jjeejj

User avatar
fjaka
Aktivan član
Aktivan član
Reactions:
Posts: 1099
Joined: Sat Mar 22, 2025 6:09 pm

Re: Samo da kažem

Unread post by fjaka »

Registered users: fjaka

opeta san sam niti botova da mi prave društvo

User avatar
fjaka
Aktivan član
Aktivan član
Reactions:
Posts: 1099
Joined: Sat Mar 22, 2025 6:09 pm

Re: Samo da kažem

Unread post by fjaka »

Registered users: Bing [Bot], fjaka, Peace

evo fala bogu bot i paeca :jjeejj

  • Similar Topics
    Replies
    Views
    Last post
  • Samo jedan odlazak u wc besplatan uposlenicima
    by Mina » » in Svijet
    53 Replies
    7122 Views
    Last post by Vanilla
  • Samo par sati …????
    by Skitnica » » in Brbljaonica
    8 Replies
    288 Views
    Last post by Peace