Magazin
Re: Magazin
nadati se da che to biti . u ovoj godini
Ljekari objašnjavaju da vještačko srce nije trajno rješenje, već 'most' do transplantacije, koja će biti neophodna kada se pojavi odgovarajući donor.
"Mehanička potpora može trajati mjesecima ili godinama, a cilj je da dječak dočeka transplantaciju srca", poručili su ljekari.
.............................................................................................
Re: Magazin
POKUŠAJ ZASTRAŠIVANJA'
Nino Hamzić pozvan u policiju zbog videa o kupovini stana Benjamine Karić: "Poručili su mi da sve batalim"
Neću odustati. Objavit ću još brutalniji video. Pokazat ću i dokument da je podnesena krivična prijava. Sve ću to objaviti u videu - poručio je Hamzić

https://avaz.ba/vijesti/bih/1048887/nin ... ve-batalimVesna Papats
Ne slažem se sa načinom i rječnikom u ovom videu. Međutim, čovjek je rekao istinu o zloupotrebi položaja dok je Benjamina Karić bila "gradonačelnica".
Interesantno je da nju MUP nije pozvao na razgovor zbog kršenja odredbi o prijavi mjesta boravka! Niko o tome ne govori, niti su se mediji zainteresirali!
Takođe bi nova postava u Upravi Grada Sarajeva trebala da javno obznani na osnovu kojih kriterija se odlučilo da se sanira zgrada u Titovoj ulici br.19, kada je bilo puno više značajnijih i prioritetnijih zgrada u centru grada, i isto tako, da obznani koliko je tačno sanacija zgrade u kojoj je bivša "gradonačelnica" kupila stan koštala građane Sarajeva!
..
.je li u bosni.dostupna informacija . javna.. ko je vlasnik stana /kad je kupljen .
. nema....
.. vjeruejm da su svi ti stanovi.. mafija/ politichari/ sekretarice
.
.............................................................................................
Re: Magazin
po zakonu moraju sve priajviti..ali kriju...vech se mora ruchno otichki i vidjeti u zk..Bella wrote: ↑Tue Jun 16, 2026 1:40 amPOKUŠAJ ZASTRAŠIVANJA'
Nino Hamzić pozvan u policiju zbog videa o kupovini stana Benjamine Karić: "Poručili su mi da sve batalim"
Neću odustati. Objavit ću još brutalniji video. Pokazat ću i dokument da je podnesena krivična prijava. Sve ću to objaviti u videu - poručio je Hamzić
https://avaz.ba/vijesti/bih/1048887/nin ... ve-batalimVesna Papats
Ne slažem se sa načinom i rječnikom u ovom videu. Međutim, čovjek je rekao istinu o zloupotrebi položaja dok je Benjamina Karić bila "gradonačelnica".
Interesantno je da nju MUP nije pozvao na razgovor zbog kršenja odredbi o prijavi mjesta boravka! Niko o tome ne govori, niti su se mediji zainteresirali!
Takođe bi nova postava u Upravi Grada Sarajeva trebala da javno obznani na osnovu kojih kriterija se odlučilo da se sanira zgrada u Titovoj ulici br.19, kada je bilo puno više značajnijih i prioritetnijih zgrada u centru grada, i isto tako, da obznani koliko je tačno sanacija zgrade u kojoj je bivša "gradonačelnica" kupila stan koštala građane Sarajeva!
..prelistam. stanove za izdavanje kao i za prodaju. .opremljeni vrlo luksuzno..
nemoguche da to moze neki dijaspora amerikanac ili kanadjanin. opremiti.. uloziti toliko novaca..
.je li u bosni.dostupna informacija . javna.. ko je vlasnik stana /kad je kupljen .
. nema....
.. vjeruejm da su svi ti stanovi.. mafija/ politichari/ sekretarice![]()
.
ima li tamo kod tebe neki americhki ZK
Be highirly man not sikirly man
Re: Magazin
.............................................................................................
Re: Magazin
.............................................................................................
Re: Magazin
Jel tebi ostalo puno...
Banke sudovi porodice gluho i daleko bilo.
Tak to...
Be highirly man not sikirly man
Re: Magazin
prilichno. ali. nikakve veze sa zivotom....
.............................................................................................
Re: Magazin
Ella Jovanović
josh uvijek nema odgovornosti u sarajevu za . masakr dvoje mladih

https://www.avaz.ba/vijesti/region/1050 ... -se-zivotu
Nakon početnog liječenja u Općoj bolnici „Prim. dr. Abdulah Nakaš“ u Sarajevu, gdje je o njoj brinuo prof. Ismet Gavrankapetanović, nastavak rehabilitacije obavljen je u Specijalnoj bolnici "Sv. Katarina" u Zagrebu, uz primjenu savremenih protetskih rješenja i rehabilitacijskih metoda.
Ella, učenica Medicinske škole Katoličkog školskog centra "Sveti Josip" u Sarajevu, istaknula je da joj je cilj u budućnosti postati doktorica i pomagati drugima, inspirirana doktorima koji su učestvovali u njenom oporavku.

https://www.avaz.ba/vijesti/region/1050 ... -se-zivotu
.............................................................................................
Re: Magazin
Nije to kao kod tebe. Ovdje kamate deru. Ja sa tim posla nechu da imam. I tu se preko suda ganjam
Banke , zhene, porodica. Od toga se u zivotu sklanjam.
To ti mene savjetujesh
Be highirly man not sikirly man
Re: Magazin
Naravno, Rusija je deo sistema. Ista mantra kao kod zapadnjaka samo sto je Putinu dodeljena uloga protivnika. Zedne ce ih preko vode prevesti (ruski narod). Sada kartice idu u zaborav prelazi se na QR kod i placanje telefonom. Za par godina ako ne i pre sledece je verovatno prica tipa hakeri drzi przi, telefoni su nesigurni, jedini spas je cip. I tako se ljudi smejase, nazivase teorijama zavere a sve nas vise priblizavaju tome.


Re: Magazin
. kod mene su sad preko 6% .(stala je gradnja u mom gradu/ cijene pale) ja sam stala na 3,9% mislim ..
. u bosni su dobre koliko sam primjetila... nemash dodatnih troshkova.. osim rezije..., mislim da bi ti bila dobra investicija.. nachi neshto. jer si tu.. nekome trebaju pare . neko hoche da se rijeshi iz ko zna kojih razloga. nadjii stan i kupi ga.. izdaj.. koliko god dobijesh . super... ako si 'od ruku' mozesh ga doraditi ako nije perfektan ..
. auto. ne ulagati u njega.. mozda i ne imati..
. ne znam shto bjezish. kad si jak..
.............................................................................................
Re: Magazin
.....
.. evo problema.. zashto opet nechesh mochi uplatiti 1000KM. na svoj rachun u banci ...dok ne dokazaeh odakle ti
Zapelo" u FBiH
Šta je Registar stvarnih vlasnika, jedan od ključnih uslova zbog kojih je BiH završila na sivoj listi Moneyvala
.............................................................................................
Re: Magazin
jel ovo tekst povodom sankcija rusiji od strane zapada .. pa se ne moze platiti sa Visa and MasterCardCoolio wrote: ↑Wed Jun 17, 2026 5:45 pmNaravno, Rusija je deo sistema. Ista mantra kao kod zapadnjaka samo sto je Putinu dodeljena uloga protivnika. Zedne ce ih preko vode prevesti (ruski narod). Sada kartice idu u zaborav prelazi se na QR kod i placanje telefonom. Za par godina ako ne i pre sledece je verovatno prica tipa hakeri drzi przi, telefoni su nesigurni, jedini spas je cip. I tako se ljudi smejase, nazivase teorijama zavere a sve nas vise priblizavaju tome.
![]()
to je sve . oni imaju svoje 'kartice.
.............................................................................................
Re: Magazin
Ma kakve sankcije kakve gluposti, sprovode ono sto agenda zahteva. Digitalizacija,pracenje,kartice,qr kodovi,sve manje kesa kao u Kini. A to i zapad zeli. Samo neka se ljudi pecaju na sankcije,sirenje panike i slicnoBella wrote: ↑Wed Jun 17, 2026 7:42 pmjel ovo tekst povodom sankcija rusiji od strane zapada .. pa se ne moze platiti sa Visa and MasterCardCoolio wrote: ↑Wed Jun 17, 2026 5:45 pmNaravno, Rusija je deo sistema. Ista mantra kao kod zapadnjaka samo sto je Putinu dodeljena uloga protivnika. Zedne ce ih preko vode prevesti (ruski narod). Sada kartice idu u zaborav prelazi se na QR kod i placanje telefonom. Za par godina ako ne i pre sledece je verovatno prica tipa hakeri drzi przi, telefoni su nesigurni, jedini spas je cip. I tako se ljudi smejase, nazivase teorijama zavere a sve nas vise priblizavaju tome.
![]()
![]()
to je sve . oni imaju svoje 'kartice.![]()
Re: Magazin
. .zashto ne sprovedu tu agendu u srbiji, bosni... iraku //
.............................................................................................
Re: Magazin
Sprovode, samo ne primecujes...I u Srbiji ti se sprema digitalizacija, qr kodovi i slicno. Mi jesmo nazadni u odnosu na EU iliti zapad ali i tamo ce to doci dok se ljudi bave ratom,Srebrenicom,prepucavanjima ko je koga,sta,kako...Doduse malo dodaju i razvode brakova, parove,zadrugu i slicno da ima svako cime da se zamlacuje
Re: Magazin
Coolio wrote: ↑Wed Jun 17, 2026 10:37 pmSprovode, samo ne primecujes...I u Srbiji ti se sprema digitalizacija, qr kodovi i slicno. Mi jesmo nazadni u odnosu na EU iliti zapad ali i tamo ce to doci dok se ljudi bave ratom,Srebrenicom,prepucavanjima ko je koga,sta,kako...Doduse malo dodaju i razvode brakova, parove,zadrugu i slicno da ima svako cime da se zamlacuje
.dakle sprovode. smanjuju administraciju. ljute shalterushe . izdavanje dokumenta..odavno produzujem pasosh .poshtom.. sve funkcionishe
. problem jeste. obrazovanost ..mase.
.. djeca u shkoli to vech savladjuju. bez problema..
..dam krv. vech za par dana na stranici mogu imati uvid u rezultate.. u isto vrijeme kad i dr office.. itd..
..lichno nisam odushevljena.. ali..dok ide ide..
.............................................................................................
Re: Magazin
Imam auto. Fabiju, kupio motor smeche bio pa morao josh 2000-2500 milje dati...super auto ali bio motor smeche...Gledam sinoć cijene... mogao sam Megana uzeti...nema veze vidjet chemo..drugi put...Bella wrote: ↑Wed Jun 17, 2026 5:56 pm. kod mene su sad preko 6% .(stala je gradnja u mom gradu/ cijene pale) ja sam stala na 3,9% mislim ..
. u bosni su dobre koliko sam primjetila... nemash dodatnih troshkova.. osim rezije..., mislim da bi ti bila dobra investicija.. nachi neshto. jer si tu.. nekome trebaju pare . neko hoche da se rijeshi iz ko zna kojih razloga. nadjii stan i kupi ga.. izdaj.. koliko god dobijesh . super... ako si 'od ruku' mozesh ga doraditi ako nije perfektan ..
. auto. ne ulagati u njega.. mozda i ne imati..u sarajevu i nije potrebno imati ga..
. ne znam shto bjezish. kad si jak..![]()
mozesh ti to sve pod kontrolu dotjerati..
Prijevoz u Sarajevu uzash...
Shta ti vozish? Trotinet romobil neki...kontao sam ovo da kupim...igrachka
Mogu praviti jos jednu vikendicu imam dosta zemlje...buraz...neshto montszno oko 50-60m2...
Ima stan dole od chace...
Ovdje kuchi dva...shta ce mi vishe...kome ba?
Treba zhivjeti...hodas li gdje ti? Sa momcima gdje?
Be highirly man not sikirly man
Re: Magazin
. ne razumijem se u auta..Gudi wrote: ↑Thu Jun 18, 2026 11:08 amImam auto. Fabiju, kupio motor smeche bio pa morao josh 2000-2500 milje dati...super auto ali bio motor smeche...Gledam sinoć cijene... mogao sam Megana uzeti...nema veze vidjet chemo..drugi put...
Prijevoz u Sarajevu uzash...
Shta ti vozish? Trotinet romobil neki...kontao sam ovo da kupim...igrachka
Mogu praviti jos jednu vikendicu imam dosta zemlje...buraz...neshto montszno oko 50-60m2...
Ima stan dole od chace...
Ovdje kuchi dva...shta ce mi vishe...kome ba?
. te igrachke su zbilja .. dobre... ali za zashta... ne vidim se sa cekerima . na ..
a doshli su iz vedra neba. nikakvih regulativa. nemaju osiguranje.itd. jeli pjeshak ili 'vozilo'.. .uzas... tako.. ne vidim svrhu .tebi na brdu imati ga
kod mene je infiniti
.. samo ti to sortiraj na neophodno.... ok dok je otac ziv.. a danashi ochevi 100 -ju doguraju ko od shale
...
..roditelji stari a i djeca tu negdje. koja je to kombinacija..
.............................................................................................
Re: Magazin
zar je moguche.. toliko godina prodjeTalac institucija
Kultna "Estrada" danas je ruševina u centru Sarajeva: Zašto se objekat ne renovira i ko je odgovoran

Gudi .. shta se deshava zbilja, sa ovim objektom??
https://www.klix.ba/vijesti/bih/kultna- ... /260610055
.............................................................................................
Re: Magazin
Troshil to kod tebeBella wrote: ↑Mon Jun 22, 2026 1:01 am. ne razumijem se u auta..samo neka me prebaci..
. te igrachke su zbilja .. dobre... ali za zashta... ne vidim se sa cekerima . na ..![]()
a doshli su iz vedra neba. nikakvih regulativa. nemaju osiguranje.itd. jeli pjeshak ili 'vozilo'.. .uzas... tako.. ne vidim svrhu .tebi na brdu imati ga![]()
kod mene je infiniti
.. samo ti to sortiraj na neophodno.... ok dok je otac ziv.. a danashi ochevi 100 -ju doguraju ko od shale
...![]()
..roditelji stari a i djeca tu negdje. koja je to kombinacija..![]()
Ima ih jakih i igrachaka mogu i uz brdo...nije kod mene Bash toliko uznos
Oko milja milja i po
Ne vjerujem da che moj toliko...
Gdje su tebi djeca
Be highirly man not sikirly man
Re: Magazin
Stoji godinama tako.Bella wrote: ↑Mon Jun 22, 2026 1:27 amzar je moguche.. toliko godina prodjeTalac institucija
Kultna "Estrada" danas je ruševina u centru Sarajeva: Zašto se objekat ne renovira i ko je odgovoran
Gudi .. shta se deshava zbilja, sa ovim objektom??
https://www.klix.ba/vijesti/bih/kultna- ... /260610055
Neki spot da vlasnicima...
Što pitaš
Be highirly man not sikirly man
Re: Magazin
. dobra lokacija, chak ni gashi, nije oteo.. u svoje vrijeme shirenja biznisa..
.............................................................................................


