Samo da kažem

Virtuelni kafić.
Sve dok ozbiljno ne pripada ni jednoj drugoj kategoriji i podforumu - znači da pripada ovdje.
User avatar
Bella
Senior
Senior
Reactions:
Posts: 16392
Joined: Wed May 06, 2020 5:50 am

Re: Samo da kažem

Unread post by Bella »

:-?
josh koji sat. pa na kaficu..
.............................................................................................Image

User avatar
Skitnica
Senior
Senior
Reactions:
Posts: 12604
Joined: Fri Jul 31, 2020 11:36 pm
Location: Iza leđa

Re: Samo da kažem

Unread post by Skitnica »

I opet spavate.. :noktts :skippp

User avatar
Peace
Senior
Senior
Reactions:
Posts: 16517
Joined: Thu Nov 12, 2020 2:20 am

Re: Samo da kažem

Unread post by Peace »

Ja sam stvarno spavala do unazad pola sata.
Ali bila sam i budna sinoc do ponoci, sto je bas golemo za mene.
Bili na veceri kod prijatelja, a noc bila idealna, 22C, neki vjetrar pirio, bas ko morski.
Sjedili na terasi, i kad se drustvo razislo, ostade nas petero jos sjediti, svima zao otici iz takve noci.
I tako, neki fin i veseo razgovor je isao. Bilo mi je lijepo
Helem ja i muz jos i kod svoje kuce posjedismo vani, u mjesecevoj svjetlosti.
Kcerkica je isla na dvodnevni poslovni trip u Orlanu, sinoc se vracala, i mi tu sacekasmo da nam javi da je stigla kuci.
Pa i kad smo vijest primili, muz ode u kucu, a ja ostadoh jos sama.
Sjetih se i vas forumasi.
Pitah se, zbog onog vjetra, da li vi koji imate more blizu, Lana, Ina, Bella, izlazite u nocnu setnju obalama…


Lijepu nedjelju svima zelim :__

User avatar
Ina
Forumaš mjeseca
Forumaš mjeseca
Reactions:
Posts: 2174
Joined: Mon Apr 20, 2020 4:52 pm

Re: Samo da kažem

Unread post by Ina »

Coolio wrote:
Fri Apr 04, 2025 7:09 pm
Ina wrote:
Fri Apr 04, 2025 10:33 am
Coolio wrote:
Thu Apr 03, 2025 12:02 pm


Mozda je radi vas i otvorim :hahah
I nazoveš Cooliana :hahah
Savrsena ideja ...
Ili CoolINA, pa da ima i tebe :hahah

Cooliana nosi misteriju. A mrvice opskurnosti.. dozirane.. inače ne škode.
A ako se već izabere, potrebno je biti i sigurni i odlučni.
Jedinstveni. Borbeni i spremni na krv a i bol.. a možda i smrt.
Kao i radosti. I život.
Mene svakako ima u Mjesecu, ružama, jesenjem lišću, zvuku klavira ili violine. Ptičijem perju, šećeru a i morskoj soli itd :hahah

Nisam posesivna nego za pravedan, zajednički a i individualni balansirani napredak.. čovječanstva. :D

User avatar
Coolio
Stručnjak
Stručnjak
Reactions:
Posts: 8431
Joined: Fri May 17, 2024 9:23 am

Re: Samo da kažem

Unread post by Coolio »

Ina wrote:
Sun Apr 06, 2025 5:23 pm
Coolio wrote:
Fri Apr 04, 2025 7:09 pm
Ina wrote:
Fri Apr 04, 2025 10:33 am


I nazoveš Cooliana :hahah
Savrsena ideja ...
Ili CoolINA, pa da ima i tebe :hahah

Cooliana nosi misteriju. A mrvice opskurnosti.. dozirane.. inače ne škode.
A ako se već izabere, potrebno je biti i sigurni i odlučni.
Jedinstveni. Borbeni i spremni na krv a i bol.. a možda i smrt.
Kao i radosti. I život.
Mene svakako ima u Mjesecu, ružama, jesenjem lišću, zvuku klavira ili violine. Ptičijem perju, šećeru a i morskoj soli itd :hahah

Nisam posesivna nego za pravedan, zajednički a i individualni balansirani napredak.. čovječanstva. :D
Pa tebe nema gde nema bre :)

Pa dobro je to, a i dobar si lik :)

User avatar
Peace
Senior
Senior
Reactions:
Posts: 16517
Joined: Thu Nov 12, 2020 2:20 am

Re: Samo da kažem

Unread post by Peace »

Pokisla sam danas, ko mis.
Ali hvals Bogu za kisu, tako nam je trebala.

User avatar
fjaka
Aktivan član
Aktivan član
Reactions:
Posts: 1099
Joined: Sat Mar 22, 2025 6:09 pm

Re: Samo da kažem

Unread post by fjaka »

nije pravedno da je neko forumaš miseca po nekoliko puta a neko nijednom.

niđe pravde pa ni tu.

User avatar
Skitnica
Senior
Senior
Reactions:
Posts: 12604
Joined: Fri Jul 31, 2020 11:36 pm
Location: Iza leđa

Re: Samo da kažem

Unread post by Skitnica »

fjaka wrote:
Mon Apr 07, 2025 5:44 am
nije pravedno da je neko forumaš miseca po nekoliko puta a neko nijednom.

niđe pravde pa ni tu.
Briga o tome šteti zdravlju … :D/

User avatar
Lana
Hiperaktivan član
Hiperaktivan član
Reactions:
Posts: 2472
Joined: Sun Jun 07, 2020 4:26 pm

Re: Samo da kažem

Unread post by Lana »

Jutric :haaaj

igrac zidlera
Intern
Intern
Reactions:
Posts: 49
Joined: Mon Feb 24, 2025 7:21 pm

Re: Samo da kažem

Unread post by igrac zidlera »

Gadno je kad direktor digne nos u ponedeljak jutrom

User avatar
Lana
Hiperaktivan član
Hiperaktivan član
Reactions:
Posts: 2472
Joined: Sun Jun 07, 2020 4:26 pm

Re: Samo da kažem

Unread post by Lana »

igrac zidlera wrote:
Mon Apr 07, 2025 9:12 am
Gadno je kad direktor digne nos u ponedeljak jutrom
Nije ni vama lahko :inlv

User avatar
Ina
Forumaš mjeseca
Forumaš mjeseca
Reactions:
Posts: 2174
Joined: Mon Apr 20, 2020 4:52 pm

Re: Samo da kažem

Unread post by Ina »

Coolio wrote:
Sun Apr 06, 2025 9:01 pm
Ina wrote:
Sun Apr 06, 2025 5:23 pm
Coolio wrote:
Fri Apr 04, 2025 7:09 pm


Savrsena ideja ...
Ili CoolINA, pa da ima i tebe :hahah

Cooliana nosi misteriju. A mrvice opskurnosti.. dozirane.. inače ne škode.
A ako se već izabere, potrebno je biti i sigurni i odlučni.
Jedinstveni. Borbeni i spremni na krv a i bol.. a možda i smrt.
Kao i radosti. I život.
Mene svakako ima u Mjesecu, ružama, jesenjem lišću, zvuku klavira ili violine. Ptičijem perju, šećeru a i morskoj soli itd :hahah

Nisam posesivna nego za pravedan, zajednički a i individualni balansirani napredak.. čovječanstva. :D
Pa tebe nema gde nema bre :)

Pa dobro je to, a i dobar si lik :)

:std
Ma u suštini ima svakoga svukud i u svemu što nam je drago ili što volimo...

User avatar
Coolio
Stručnjak
Stručnjak
Reactions:
Posts: 8431
Joined: Fri May 17, 2024 9:23 am

Re: Samo da kažem

Unread post by Coolio »

Ina wrote:
Mon Apr 07, 2025 10:38 am
Coolio wrote:
Sun Apr 06, 2025 9:01 pm
Ina wrote:
Sun Apr 06, 2025 5:23 pm



Cooliana nosi misteriju. A mrvice opskurnosti.. dozirane.. inače ne škode.
A ako se već izabere, potrebno je biti i sigurni i odlučni.
Jedinstveni. Borbeni i spremni na krv a i bol.. a možda i smrt.
Kao i radosti. I život.
Mene svakako ima u Mjesecu, ružama, jesenjem lišću, zvuku klavira ili violine. Ptičijem perju, šećeru a i morskoj soli itd :hahah

Nisam posesivna nego za pravedan, zajednički a i individualni balansirani napredak.. čovječanstva. :D
Pa tebe nema gde nema bre :)

Pa dobro je to, a i dobar si lik :)

:std
Ma u suštini ima svakoga svukud i u svemu što nam je drago ili što volimo...
Upravo tako Ina :)

User avatar
Peace
Senior
Senior
Reactions:
Posts: 16517
Joined: Thu Nov 12, 2020 2:20 am

Re: Samo da kažem

Unread post by Peace »

igrac zidlera wrote:
Mon Apr 07, 2025 9:12 am
Gadno je kad direktor digne nos u ponedeljak jutrom

Kad direktor digne nos, i ja dignem nos :hahah

Ja i moj smo sveli komunikaciju na minimum, znaci samo ako moramo.

User avatar
Peace
Senior
Senior
Reactions:
Posts: 16517
Joined: Thu Nov 12, 2020 2:20 am

Re: Samo da kažem

Unread post by Peace »

Lijep pocetak sedmice svima zelim :__

User avatar
Dmr
Aktivan član
Aktivan član
Reactions:
Posts: 1087
Joined: Fri Apr 17, 2020 8:15 am

Re: Samo da kažem

Unread post by Dmr »

igrac zidlera wrote:
Mon Apr 07, 2025 9:12 am
Gadno je kad direktor digne nos u ponedeljak jutrom
Nije mu dobro :D

User avatar
Dmr
Aktivan član
Aktivan član
Reactions:
Posts: 1087
Joined: Fri Apr 17, 2020 8:15 am

Re: Samo da kažem

Unread post by Dmr »

Lana wrote:
Mon Apr 07, 2025 9:13 am
Nije ni vama lahko :inlv
A kako ti sa tim? :D

User avatar
Lana
Hiperaktivan član
Hiperaktivan član
Reactions:
Posts: 2472
Joined: Sun Jun 07, 2020 4:26 pm

Re: Samo da kažem

Unread post by Lana »

Dmr wrote:
Mon Apr 07, 2025 5:05 pm
Lana wrote:
Mon Apr 07, 2025 9:13 am
Nije ni vama lahko :inlv
A kako ti sa tim? :D
Ja puno lakse nego vi :DE

User avatar
biljka
Forumaš godine
Forumaš godine
Reactions:
Posts: 6423
Joined: Sun Dec 22, 2024 10:20 pm

Re: Samo da kažem

Unread post by biljka »

Ubi me glava :(s
Per aspera ad astra :fiju

User avatar
Skitnica
Senior
Senior
Reactions:
Posts: 12604
Joined: Fri Jul 31, 2020 11:36 pm
Location: Iza leđa

Re: Samo da kažem

Unread post by Skitnica »

biljka wrote:
Mon Apr 07, 2025 8:23 pm
Ubi me glava :(s
Izmasiraj čelo kockom leda ako ne voliš uzeti tabletu protiv bolova.. :d.

User avatar
biljka
Forumaš godine
Forumaš godine
Reactions:
Posts: 6423
Joined: Sun Dec 22, 2024 10:20 pm

Re: Samo da kažem

Unread post by biljka »

Skitnica wrote:
Mon Apr 07, 2025 8:30 pm
biljka wrote:
Mon Apr 07, 2025 8:23 pm
Ubi me glava :(s
Izmasiraj čelo kockom leda ako ne voliš uzeti tabletu protiv bolova.. :d.
Evo spavala sam malo, bolje je
Per aspera ad astra :fiju

User avatar
Skitnica
Senior
Senior
Reactions:
Posts: 12604
Joined: Fri Jul 31, 2020 11:36 pm
Location: Iza leđa

Re: Samo da kažem

Unread post by Skitnica »

biljka wrote:
Mon Apr 07, 2025 9:19 pm
Skitnica wrote:
Mon Apr 07, 2025 8:30 pm
biljka wrote:
Mon Apr 07, 2025 8:23 pm
Ubi me glava :(s
Izmasiraj čelo kockom leda ako ne voliš uzeti tabletu protiv bolova.. :d.
Evo spavala sam malo, bolje je
Znaci nedostatak sna daje glavobolju …

User avatar
fjaka
Aktivan član
Aktivan član
Reactions:
Posts: 1099
Joined: Sat Mar 22, 2025 6:09 pm

Re: Samo da kažem

Unread post by fjaka »

a glavobolju rješava brufen, samo da kažen

User avatar
biljka
Forumaš godine
Forumaš godine
Reactions:
Posts: 6423
Joined: Sun Dec 22, 2024 10:20 pm

Re: Samo da kažem

Unread post by biljka »

Skitnica wrote:
Mon Apr 07, 2025 9:22 pm
biljka wrote:
Mon Apr 07, 2025 9:19 pm
Skitnica wrote:
Mon Apr 07, 2025 8:30 pm


Izmasiraj čelo kockom leda ako ne voliš uzeti tabletu protiv bolova.. :d.
Evo spavala sam malo, bolje je
Znaci nedostatak sna daje glavobolju …
Ma ovo me umor stiže :-?
Per aspera ad astra :fiju

User avatar
Skitnica
Senior
Senior
Reactions:
Posts: 12604
Joined: Fri Jul 31, 2020 11:36 pm
Location: Iza leđa

Re: Samo da kažem

Unread post by Skitnica »

biljka wrote:
Mon Apr 07, 2025 9:50 pm
Skitnica wrote:
Mon Apr 07, 2025 9:22 pm
biljka wrote:
Mon Apr 07, 2025 9:19 pm


Evo spavala sam malo, bolje je
Znaci nedostatak sna daje glavobolju …
Ma ovo me umor stiže :-?
Ne gomilaj ga, slušaj tijelo.

  • Similar Topics
    Replies
    Views
    Last post
  • Samo jedan odlazak u wc besplatan uposlenicima
    by Mina » » in Svijet
    53 Replies
    7122 Views
    Last post by Vanilla
  • Samo par sati …????
    by Skitnica » » in Brbljaonica
    8 Replies
    288 Views
    Last post by Peace