Samo da kažem
Re: Samo da kažem
josh koji sat. pa na kaficu..
.............................................................................................
Re: Samo da kažem
I opet spavate..

Re: Samo da kažem
Ja sam stvarno spavala do unazad pola sata.
Ali bila sam i budna sinoc do ponoci, sto je bas golemo za mene.
Bili na veceri kod prijatelja, a noc bila idealna, 22C, neki vjetrar pirio, bas ko morski.
Sjedili na terasi, i kad se drustvo razislo, ostade nas petero jos sjediti, svima zao otici iz takve noci.
I tako, neki fin i veseo razgovor je isao. Bilo mi je lijepo
Helem ja i muz jos i kod svoje kuce posjedismo vani, u mjesecevoj svjetlosti.
Kcerkica je isla na dvodnevni poslovni trip u Orlanu, sinoc se vracala, i mi tu sacekasmo da nam javi da je stigla kuci.
Pa i kad smo vijest primili, muz ode u kucu, a ja ostadoh jos sama.
Sjetih se i vas forumasi.
Pitah se, zbog onog vjetra, da li vi koji imate more blizu, Lana, Ina, Bella, izlazite u nocnu setnju obalama…
Lijepu nedjelju svima zelim
Ali bila sam i budna sinoc do ponoci, sto je bas golemo za mene.
Bili na veceri kod prijatelja, a noc bila idealna, 22C, neki vjetrar pirio, bas ko morski.
Sjedili na terasi, i kad se drustvo razislo, ostade nas petero jos sjediti, svima zao otici iz takve noci.
I tako, neki fin i veseo razgovor je isao. Bilo mi je lijepo
Helem ja i muz jos i kod svoje kuce posjedismo vani, u mjesecevoj svjetlosti.
Kcerkica je isla na dvodnevni poslovni trip u Orlanu, sinoc se vracala, i mi tu sacekasmo da nam javi da je stigla kuci.
Pa i kad smo vijest primili, muz ode u kucu, a ja ostadoh jos sama.
Sjetih se i vas forumasi.
Pitah se, zbog onog vjetra, da li vi koji imate more blizu, Lana, Ina, Bella, izlazite u nocnu setnju obalama…
Lijepu nedjelju svima zelim
Re: Samo da kažem
Cooliana nosi misteriju. A mrvice opskurnosti.. dozirane.. inače ne škode.
A ako se već izabere, potrebno je biti i sigurni i odlučni.
Jedinstveni. Borbeni i spremni na krv a i bol.. a možda i smrt.
Kao i radosti. I život.
Mene svakako ima u Mjesecu, ružama, jesenjem lišću, zvuku klavira ili violine. Ptičijem perju, šećeru a i morskoj soli itd
Nisam posesivna nego za pravedan, zajednički a i individualni balansirani napredak.. čovječanstva.
Re: Samo da kažem
Pa tebe nema gde nema breIna wrote: ↑Sun Apr 06, 2025 5:23 pm
Cooliana nosi misteriju. A mrvice opskurnosti.. dozirane.. inače ne škode.
A ako se već izabere, potrebno je biti i sigurni i odlučni.
Jedinstveni. Borbeni i spremni na krv a i bol.. a možda i smrt.
Kao i radosti. I život.
Mene svakako ima u Mjesecu, ružama, jesenjem lišću, zvuku klavira ili violine. Ptičijem perju, šećeru a i morskoj soli itd
Nisam posesivna nego za pravedan, zajednički a i individualni balansirani napredak.. čovječanstva.![]()
Pa dobro je to, a i dobar si lik
Re: Samo da kažem
Pokisla sam danas, ko mis.
Ali hvals Bogu za kisu, tako nam je trebala.
Ali hvals Bogu za kisu, tako nam je trebala.
Re: Samo da kažem
nije pravedno da je neko forumaš miseca po nekoliko puta a neko nijednom.
niđe pravde pa ni tu.
niđe pravde pa ni tu.
Re: Samo da kažem
Jutric 
Re: Samo da kažem
Gadno je kad direktor digne nos u ponedeljak jutrom
Re: Samo da kažem
Nije ni vama lahko
Re: Samo da kažem
Coolio wrote: ↑Sun Apr 06, 2025 9:01 pmPa tebe nema gde nema breIna wrote: ↑Sun Apr 06, 2025 5:23 pm
Cooliana nosi misteriju. A mrvice opskurnosti.. dozirane.. inače ne škode.
A ako se već izabere, potrebno je biti i sigurni i odlučni.
Jedinstveni. Borbeni i spremni na krv a i bol.. a možda i smrt.
Kao i radosti. I život.
Mene svakako ima u Mjesecu, ružama, jesenjem lišću, zvuku klavira ili violine. Ptičijem perju, šećeru a i morskoj soli itd
Nisam posesivna nego za pravedan, zajednički a i individualni balansirani napredak.. čovječanstva.![]()
![]()
Pa dobro je to, a i dobar si lik![]()
Ma u suštini ima svakoga svukud i u svemu što nam je drago ili što volimo...
Re: Samo da kažem
Upravo tako InaIna wrote: ↑Mon Apr 07, 2025 10:38 amCoolio wrote: ↑Sun Apr 06, 2025 9:01 pmPa tebe nema gde nema breIna wrote: ↑Sun Apr 06, 2025 5:23 pm
Cooliana nosi misteriju. A mrvice opskurnosti.. dozirane.. inače ne škode.
A ako se već izabere, potrebno je biti i sigurni i odlučni.
Jedinstveni. Borbeni i spremni na krv a i bol.. a možda i smrt.
Kao i radosti. I život.
Mene svakako ima u Mjesecu, ružama, jesenjem lišću, zvuku klavira ili violine. Ptičijem perju, šećeru a i morskoj soli itd
Nisam posesivna nego za pravedan, zajednički a i individualni balansirani napredak.. čovječanstva.![]()
![]()
Pa dobro je to, a i dobar si lik![]()
![]()
Ma u suštini ima svakoga svukud i u svemu što nam je drago ili što volimo...
Re: Samo da kažem
Kad direktor digne nos, i ja dignem nos
Ja i moj smo sveli komunikaciju na minimum, znaci samo ako moramo.
Re: Samo da kažem
Lijep pocetak sedmice svima zelim 
Re: Samo da kažem
Nije mu dobro
Re: Samo da kažem
a glavobolju rješava brufen, samo da kažen
-
- Similar Topics
- Replies
- Views
- Last post
-
- 53 Replies
- 7122 Views
-
Last post by Vanilla
-
- 8 Replies
- 288 Views
-
Last post by Peace






